Kopytko Staleks® SX-22/1

Nożyczki Staleks® SX-22/1 MagnoliaProdukt marki Staleks®

ST7SX221M

Średnia ocen 4.9 z 115 głosów

Cena:125,90 PLN

Nowy produkt

Nożyczki do skórek Staleks® Exclusive SX-22/1 z wygrawerowanym wzorem kwiatu magnolii to nożyczki o stożkowych końcówkach i wydłużonych chwytach. To idealna równowaga pomiędzy grubością ostrza, a ostrością. Ręczne, mikroskopowe ostrzenie, zapewnia, że nożyczki nie tępią się i nie rdzewieją. Można je sterylizować w autoklawie.

  • Długość ostrza: 21mm
  • Długość nożyczek: 101mm
  • Materiał: stal nierdzewna AISI 420
  • Przeznaczenie: do manicure

Nożyczki do skórek firmy STALEKS®

Ręcznie ostrzone krawędzie gwarantują precyzyjne cięcie. Nożyczki wykonane zostały ze stali nierdzewnej AISI 420, która wykorzystywana jest to produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki obróbce cieplnej stal uzyskuje wysoką twardość i długi czas użytkowania.

Sprawdź także inne nożyczki do skórek Staleks®

Więcej szczegółów

Narzędzia kosmetyczne STALEKS PRO z serii EXCLUSIVE

Staleks PRO Exclusive mówi samo za siebie. Wykonane ze stali nierdzewnej, wykorzystywanej do produkcji narzędzi chirurgicznych, perfekcyjnie wypolerowane. Oryginalny, stylowy design w połączeniu z interesującymi wzorami to świetny wybór każdej profesjonalistki. Ręczne ostrzenie w połączeniu z doskonałą inżynierią powodują, że narzędzia z serii Exclusive to prawdziwe dzieła sztuki. Ich używanie sprawia czystą przyjemność, a każda profesjonalistka od razu pokocha i zrozumie ich wartość.

Produkty Powiązane Nożyczki Staleks® SX-22/1 Magnolia