Kategorie

Can't Speak French Gel Polish 7ml

Can't Speak French lakier hybrydowy 7mlProdukt marki Indigo Nails®

GP08CANT07

Średnia ocen 4.1 z 118 głosów

Cena:36,99 PLN

Nowy produkt

Lakiery hybrydowe marki Indigo mają to do siebie, że intrygują już na poziomie samej nazwy produktu. Can’t Speak French – o co może chodzić? ”Nie mówię po francusku” więc pokażę, co potrafię - być może to taki przekaz? Warto spróbować i się przekonać - na własnych paznokciach lub zaproponować stylizację klientkom, które gustują w subtelnych kolorach takich jak Indigo Can’t Speak French

Więcej szczegółów

Przyjrzyjmy się bliżej Can’t Speak French Indigo

Zacznijmy od przedstawienia: Can’t Speak French – jasny nudziak z delikatną nutą różu, czyli po prostu lakier hybrydowy cielisty beż z różowym odcieniem. Spokojny, zachwycający nude z kolekcji Mama Style. Na tyle ciekawy i inspirujący, że nie był tylko mistrzem jednego sezonu, ale ugruntował na tyle swoją pozycję, że został z nami na dłużej i wiedzie prym wśród “naturalsów”. Bo podkreśla kolor skóry, bo pasuje każdemu, bo jest idealny do french manicure, babyboomera, bo super prezentuje się w duecie z efektami (Holo, Syrenka, Metal Manix). Can’t Speak French Indigo dzięki kremowej, średnio gęstej konsystencji idealnie się rozprowadza na paznokciach, nie zalewa skórek, nie łuszczy się, nie odpryskuje, ma doskonały poziom krycia. To 7ml super lakieru do paznokci w eleganckim flakoniku, który prezentuje się niezwykle subtelnie na paznokciach i pozostaje na nich jak długo zechcesz.

Do profesjonalnych salonów i stylizacji w domowych warunkach – lakier hybrydowy nude Can’t Speak French nie mówi po francusku, ale jest „francuskim elegantem” w każdym calu. Na nude jest zawsze dobry czas. Zarezerwuj go dla siebie i klientek. Czeka w Dobre Mani.

Produkty Powiązane Can't Speak French lakier hybrydowy 7ml