Kategorie


Pudelek Gel Polish 7ml

Pudelek lakier hybrydowy 7mlProdukt marki Indigo Nails®

GP22PUDE07

Średnia ocen 4.4 z 37 głosów

Cena:36,99 PLN

Nowy produkt

Pudelek Indigo - niezwykła różowa moc

Indigo Pudelek – odważny, nasycony odcień różu. Zdecydowany kandydat na bohatera gorących plotek i gwiazdorskich romansów. Potrafisz się mu oprzeć?

Pudelek Indigo Gel Polish jest uwielbiany przez wiele kobiet. To wszystko za sprawą niezwykłej konsystencji, która jest właściwie napigmentowana. Rozprowadza się bardzo prosto na płytce paznokcia. Efekt nieziemski!

Pojemność: 7 ml

W naszej ofercie znajdziesz też Indigo Lipstick.

Więcej szczegółów

Różowy kolor na paznokciach... można go kochać lub nienawidzić. Jeśli należysz do miłośniczek różu, to Pudelek Indigo Gel Polish jest dla Ciebie.

Kobiecość nie jedno ma imię - zaakcentuj swoją paznokciami w stylu Indigo Pudelek

Podobnie jak kobiecość, kolor różowy także nie jedno ma imię. Różowy nie należy do podstawowych barw, ale powstaje w wyniku zmieszania czerwieni i bieli. W zależności od tego, w jakich proporcjach zostały połączone kolory, otrzymujemy różne odcienie różowego i różny odbiór powstałej barwy. Może być delikatny i słodki, ale także wyrazisty i nieco “hałaśliwy”. Dziewczęcy i kobiecy. Niewinny i uwodzicielski. A jaki jest lakier hybrydowy Pudelek Indigo? To odważny, nasycony odcień różu. Niby taki niewinny, ale ma w sobie coś “diabelskiego”. To kolor dla pewnych siebie, odważnie idących przez życie kobiet. To kolor dający energetycznego “kopa”, bo różowy wbrew pozorom też ma moc.

Pora przyjrzeć się Pudelkowi marki Indigo bliżej

Pudelek Indigo to lakier hybrydowy w kolorze nasyconego odcienia różu. Należy do kolekcji Nailfluencer inspirowanej światem influencerów, w którym królują ciepłe fiolety i róże. Jest jednym z 10 niesamowitych lakierów z tejże kolekcji. Niezwykle kremowy, łatwy w aplikacji. Nie zalewa skórek, nie smuży, nie marszczy się w lampie. Sam w sobie piękny, ale może być inspiracją do wielu innych “paznokciowych kreacji”. Indigo Pudelek Gel Polish to aż 7 ml wydajnego produktu w eleganckiej buteleczce z logo marki. W swej estetycznej pozie z pewnością dobrze się zaprezentuje na półce z lakierami w Twoim salonie czy mieszkaniu. Różowy” z pazurem” - warto go mieć “pod ręką”.

Produkty Powiązane Pudelek lakier hybrydowy 7ml