Kategorie

Kategoria

Rich Beach

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 36,99 PLN W magazynie
 • 36,99 PLN W magazynie

  Czerwony lakier hybrydowy z drobinkami w kolorze różowo-złotym pochodzący z kolekcji Rich Beach.

  W magazynie
 • 36,99 PLN W magazynie

  Różowy lakier hybrydowy pochodzący z kolekcji Rich Beach. Wyrazisty, intensywny kolor z różowo-złotymi drobinkami. Wygodny w aplikacji.

  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

"Lato, lato... no nie poczeka". Dlatego już dziś celebruj je z nową kolekcją lakierów hybrydowych Rich Beach. "Bogata plaża" - już nazwa sugeruje, że to letnia odsłona lakierów do paznokci. Wprawdzie nie jest to kolekcja liczna – zaledwie trzy kolory, ale za to jaka efektowna! I pijana barwami! "Luz Maria", "Mia Sangria", "More Grenadina" - no bo jak lato, to i kolorowe, pełne smaku drinki (niekoniecznie alkoholowe). A jakby je odtworzyć w barwach hybrydowych lakierów? Dlaczego nie! Marka Indigo jest w tym mistrzem.

Poznaj Rich Beach Indigo

Trzy wakacyjne kolory. Niezwykła trójka.

 • Lakier hybrydowy "Luz Maria to kolor orzeźwiający jak morska bryza – niebieski z różowo-złotymi drobinkami.
 • "Mia Sangria" - intensywnie czerwony z drobinkami złoto-różowymi - jak tradycyjny napój rodem z Hiszpanii.
 • "More Grenadina" - ciemny róż z drobinkami – któż nie zna syropu z granatów, toż to popularny składnik letnich koktajli.

Kolory paznokci na lato powinny być: barwne, energetyczne, elektryzujące i przyciągające spojrzenia. Właśnie oczekujemy od dobrego lakieru do paznokci! Lakiery z kolekcji Rich Beach mają wszystkie cechy, które są istotne w pracy stylistek i gwarantujące satysfakcję klientek. Pełne krycie po nałożeniu dwóch warstw. Nie pozostawiają smug, nie łuszczą się pod lampą, nie zalewają skórek, nie odpryskują i są rozpuszczalne w removerze. Pięknie prezentują się na paznokciach „solo”, ale i super wyglądają w zwariowanych, letnich stylizacjach. Są trwałe - 3 tygodnie na paznokciach to norma!

Jeśli szukasz lakierów hybrydowych na lato, to kolekcja Rich Beach Indigo jest dobrym wyborem. Znajdziesz ją w sklepie internetowym Dobre Mani. Zapraszamy!