Kategorie

Kategoria

Pochłaniacz pyłu

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 89,00 PLN W magazynie

    Pochłaniacz pyłu do paznokci 20W dla stylistek paznokci Urządzenie niezbędne przy stylizacji paznokci. Pochłaniacz do pyłu 20W charakteryzuje się komfortem obsługi, funkcjonalnością. Jest pokryty jest skórą ekologiczną, co znacznie ułatwia higienę pracy. Co więcej, może on służyć jako podkładka pod dłoń. Pochłania nawet 99% pyłu, nie wytwarzając przy tym...

    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Pochłaniacz pyłu do paznokci to urządzenie niezbędne w pracy stylistek paznokci. Zarówno tych w profesjonalnych salonach manicure, jak i mobilnych, i pracujących w domu.

Dlaczego warto zainwestować w pochłaniacz pyłu do paznokci?

Profesjonalny, elegancki manicure wymaga nie tylko kompetencji osoby, która go wykonuje, ale także urządzeń, które ułatwiają wykonywanie czynności przygotowujących paznokcie do zabiegów stylizacyjnych. Opiłowywanie, skracanie, nadawanie kształtu paznokciom, usuwanie warstwy produktów stylizacyjnych, szczególnie z użyciem frezarki do paznokci, generuje spore ilości paznokciowego pyłu. Unoszące się drobinki nie są przyjemne ani dla manicurzystki, ani dla klientów. Wręcz mogą powodować dyskomfort i podrażniać drogi oddechowe. Warto zatem zainwestować w urządzenie - pochłaniacz pyłu do paznokci Indigo.

Pochłaniacz pyłu marki Indigo

Pochłaniacz pyłu marki Indigo, to łatwy w obsłudze, niewielkich rozmiarów sprzęt (dostępny o mocy 20 lub 40W), który skutecznie pochłania aż 99% pyłu. Pył gromadzony jest w wymiennych workach, które zakupisz w komplecie z pochłaniaczem (2 sztuki). Worki można prać ręcznie lub w pralce. Pochłaniacz pyłu do paznokci charakteryzuje się cichą pracą, a jego stylistyka odpowiada nowoczesnym standardom. Konstrukcja urządzenia pozwala na opieranie na nim dłoni. Do każdego urządzenia załączona jest przejrzysta instrukcja obsługi, z którą należy się zapoznać przed pierwszym użyciem pochłaniacza.

Jeśli zależy Wam (a powinno) na komforcie pracy i zadowoleniu klientów, nie ma co zwlekać. Pochłaniacz pyły do paznokci marki Indigo, który zakupisz w sklepie internetowym “Dobre Mani” to odpowiedź na potrzeby stylistów paznokci i ich klientów.