Kategorie


Wi-Fi Wife Gel Polish 7ml

Wi-Fi Wife lakier hybrydowy 7mlProdukt marki Indigo Nails®

GP11WIFI07

Średnia ocen 4.1 z 33 głosów

Cena:36,99 PLN

Nowy produkt

Wi-Fi Wife - wyjątkowy lakier hybrydowy pochodzący z kolekcji Wedding! Transparentny lakier w odcieniu pastelowego i delikatnego różu. Dla miłośniczek dziewczęcych i słodkich odcieni – doskonały jako baza do zdobień, dopełnienie perfekcyjnego „french’a” lub po prostu delikatny i nienachalny manicure.

Pojemność: 7 ml

Więcej szczegółów

Na ten wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety – poznaj Wi-Fi Wife z Wedding Collection

Ślubny manicure rządzi się swoimi prawami. Tu nie ma miejsca na bylejakość, tandetę i wulgarność. Idealni towarzysze ślubnych stylizacji to subtelne kolory, które nie odwracają uwagi od sukni, makijażu, fryzury i biżuterii. Jak nie popełnić stylizacyjnej gafy? Zaufać marce i lakierom z linii Wedding Collection. 12 kolorów, a każdy wyjątkowy na swój własny sposób. Zacznijmy od przedstawienia Wi-Fi Wife Gel Polish. Ten pełen dziewczęcego uroku transparentny lakier w odcieniu pastelowego różu uwodzi subtelnością. Zadziwia delikatną formułą i trwałością. Czuje się idealnie jako samodzielny kolor na paznokciach, ale równie dobrze sprawdza się jako baza do zdobień czy dopełnienie french manicure. Lakier hybrydowy Wi-Fi Wife to przysłowiowa kropka nad “i” każdej ze ślubnych stylizacji.

Pastelowy, delikatny róż dla miłośniczek słodkich odcieni

Wifi Wife na paznokciach z pewnością usatysfakcjonuje te klientki, które dobrze się czują w delikatnych, stonowanych stylizacjach. Przecież nie powiedziane jest, że dziewczęce, różowe pastele zarezerwowane są jedynie do ślubu. 

A jakie zalety Wi-Fi Wife są istotne dla stylistek paznokci?

Lakier hybrydowy Wi-Fi Wife to zamknięty w szklanym pojemniku produkt o kremowej konsystencji, który doskonale rozprowadza się na paznokciach dzięki wygodnemu pędzelkowi w jaki zaopatrzony jest słoiczek. Wi-Fi Wife charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, nie zostawia smug, nie zalewa skórek i nie cofa się w lampie. Ale! Podstawowa zasada udanej hybrydowej stylizacji – wszystkie produkty powinny pochodzić od tego samego producenta. Nie można pominąć żadnego etapu manicure stosowanego dla metody hybrydowej.

W Twoim salonie nie może zabraknąć miejsce dla Wi-Fi Wife, bo wśród klientek, amatorek delikatnych pasteli nie brakuje.

Produkty Powiązane Wi-Fi Wife lakier hybrydowy 7ml