Kategorie

Efekt Holo

GlassMe - RainbowProdukt marki Indigo Nails®

EF5GLASRAI

Średnia ocen 4.7 z 38 głosów

Cena:29,00 PLN

Nowy produkt

Pora na iskrzący manicure godny prawdziwej gwiazdy! GlassMe to niezwykle drobny, miałki pyłek w cudnym, perłowym kolorze, który po nałożeniu na paznokieć mieni się przepięknie w odcieniach fioletu, niebieskiego i zieleni – niczym prawdziwa tęcza! Tworzy olśniewającą, gładką taflę, nie gasząc bazowego koloru. GlassMe oczaruje Cię nie tylko wyjątkowym blaskiem, ale i bajecznie łatwą aplikacją! Aby osiągnąć zachwycający efekt, pyłek wystarczy delikatnie wetrzeć w top, który nie zostawia warstwy dyspersyjnej (np. Dry Top). Dla uzyskania perfekcyjnie gładkiej struktury, najlepiej zrobić to palcem. GlassMe zjawiskowo prezentuje się na pastelowych odcieniach lakierów, ale komponuje się idealnie z każdym kolorem.

Sprawdź także nasze topy które są niezbędne do wykonania stylizacji.

Więcej szczegółów

SPOSÓB UŻYCIA:

  • wykonaj klasyczny manicure hybrydowy, ombre hybrydowe lub pomaluj przedłużone
  • paznokcie jednym z lakierów hybrydowych Indigo;
  • po utwardzeniu w lampie drugiej warstwy kolorowej hybrydy oraz topu bez dyspersji (np. Dry Top) przez kilka sekund okrężnymi ruchami wcieraj pyłek palcem;
  • nadmiar GlassMe usuń miękką szczoteczką lub pędzelkiem;
  • ponownie pokryj paznokieć topem, pamiętając o dokładnym zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia;
  • utwardź top w lampie.

Podstawą zachowania maksymalnej trwałości manicure'u hybrydowego z Efektem GlassMe jest użycie rekomendowanych do manicur'u tego typu preparatów marki Indigo oraz odbycie profesjonalnego szkolenia technicznego z zakresu manicure'u hybrydowego Indigo.

Produkty Powiązane GlassMe - Rainbow