Kategorie

Kategoria

Akrylożel Gelastic®

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • 3,00 PLN W magazynie

    Gelastic - wyciskacz do tub – przy tworzeniu systemu Gelastic zależało nam nie tylko na ułatwieniu Ci pracy, ale i optymalizacji wykorzystania zawartych w zestawie produktów. Dowód? Wyciskacz do tub! Dzięki niemu bez problemu wydobędziesz z tuby Gelastic nawet ostatnią kroplę produktu. Koniec z marnotrawstwem produktu i Twoich zainwestowanych w pracę...

    W magazynie
  • 18,00 PLN W magazynie

    Gelastic Control Liquid –  produkt, który uczyni Twoją pracę jeszcze łatwiejszą i bardziej efektywną! Zapobiega przywieraniu produktu do włosia pędzelka, ułatwia aplikację Gelastic na paznokciach oraz utrzymanie narzędzia Twojej pracy w czystości. Gelastic Control Liquid jest dostępny w wydajnym opakowaniu o pojemności 150 ml.

    W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Gelastic - rewolucja w stylizacji paznokci

Czas na nowy system stylizacji i przedłużania paznokci – Gelastic

Indigo Nails to marka, która ciągle się rozwija i szuka nowych rozwiązań. Tak powstał akrylożel Gelastic - produkt stworzony z myślą o klientkach salonów manicure i stylistkach paznokci jednocześnie.
Dziś zadbane dłonie i piękne paznokcie przestały być tylko marzeniem. Gelastic to połączenie metod pracy, które już znasz z nową formułą produktów do stylizacji i przedłużania paznokci. Piękny manicure i komfort pracy – to jest to, czego potrzebują klientki i stylistki paznokci, a daje Gelastic.

W czym tkwi sekret wyjątkowości akrylożelu do paznokci?

Gelastic to doskonała formuła i plastyczność produktu, dzięki której dopracowujesz stylizację, bez stresu, że akrylożel do paznokci przedwcześnie spłynie lub zastygnie. Jest to na tyle gesty i plastyczny produkt, że nie zalewa skórek, zastyga dopiero po utwardzeniu w lampie (w momencie, o którym Ty zdecydujesz), a opracowanie paznokci jest z nim łatwe i przyjemne. W przeciwieństwie do stylizacji akrylowych przy opracowywaniu Gelastic nie unosi się uciążliwy pył - produkt opada w postaci wiór. Nie emituje nieprzyjemnego zapachu, a utwardzany w lampie nie powoduje pieczenia. Do pracy z Gelastic włącz PrimoUltimo, a każda stylizacja zyska dodatkową trwałość.

Gelastic - cztery tonacje kolorystyczne

• Gelastic Clear – nadaje się do wykonywania zdobień na transparentnej powierzchni
• Gelastic Glass Pink – dla efektu szklanych paznokci
• Gelastic Milky – dla perfekcyjnego efektu babyboomer
• Gelastic Cover – 90% krycia, najbardziej napigmentowany, idealny do zapewnienia efektu naturalnych paznokci

Akrylożel doskonale sprawdza się do pracy z formami Dual System i formami transparentnymi. Zaskocz Swoje klientki nową jakością przedłużania i stylizacji paznokci stosując Gelastic z DobreMani.pl