Kategorie

Kategoria

Zestawy hybrydowe

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 299,00 PLN W magazynie

    Wykonaj samodzielnie manicure hybrydowy - odkryj zestaw do hybryd Indigo W zestawie hybrydowym znajdziesz niezbędne produkty, które pozwolą Ci postawić pierwsze kroki w wykonywaniu manicure hybrydowego. Już dziś przekuj swoje  marzenia w rzeczywistość i postaw na dobry start w świecie stylizacji paznokci. Wiele stylistek, nawet tych, które teraz osiągają...

    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Rewolucja w świecie stylizacji paznokci – tak można nazwać manicure hybrydowy. I nie ma w tym ani krzty przesady. Wreszcie doczekałyśmy się czasów, że pięknie pomalowane paznokcie mogą zdobić nasze dłonie nawet trzy tygodnie (chociaż sam lakier na płytce wytrzymuje znacznie dłużej, po 21 dniach zauważalny jest nieestetyczny odrost paznokci). Trzy tygodnie bez wyrzeczeń. Spokojnie możemy wykonywać codzienne czynności bez szkody dla stylizacji. Zadbane dłonie i piękne paznokcie - wreszcie może sobie na nie pozwolić każda kobieta. W tej chwili hybryda to najpopularniejsza technika stosowana przez profesjonalne stylistki w salonach manicure i co istotne – do wykonania w warunkach domowych. Wystarczy posiadać lampę UV/LED i zestawy do manicure hybrydowego (oczywiście do kupienia także zestawy produktów wraz z lampą).

Odkryj zestawy do manicure hybrydowego!

Piękne paznokcie, kiedy chcesz i jak chcesz? Czujesz, że drzemie w Tobie potencjał stylistki? Wystarczy zainwestować w zestawy hybrydowe i do dzieła! Wbrew pozorom z profesjonalnymi produktami marki Indigo (lider w produkcji artykułów i akcesoriów do stylizacji paznokci) nie jest to trudne. Jeśli posiadasz już lampę UV/LED, wystarczy zainwestować w zestawy do hybryd, jeśli nie – musisz zakupić zestaw z lampą. Lakiery hybrydowe nie wysychają same. Potrzebują utwardzania w lampie.

Co zawierają zestawy do hybryd?

- lampa UV/LED
pilniki Indigo do paznokci (do nadania odpowiedniego kształtu paznokciom)
- bloczek polerski (do zmatowienia płytki paznokci)
- patyczki i cążki do odsuwania skórek
- waciki bezpyłowe
- cleaner - płyn do oczyszczenia i odtłuszczenia płytki
- bazy Indigo do lakierów
lakiery hybrydowe
- top (do utrwalenia stylizacji)


Przydadzą się także środki do dezynfekcji przed zabiegiem stylizacyjnym i oliwki do skórek na koniec manicure. Teraz wystarczy obejrzeć filmik instruktażowy, poczytać o manicure hybrydowym, zakupić zestawy hybrydowe w Indigo Gdańsk i dobrze się bawić. Możesz odkryć w sobie talent i dołączyć do grona profesjonalnych stylistek paznokci.