Kategorie

Sugar Effect UV Gel, 8 ml

Sugar Effect UV Gel, 8 mlProdukt marki Indigo Nails®

GB8SUGAR

Średnia ocen 4.2 z 64 głosów

Cena:36,00 PLN

Oczekujemy na dostawę produktu

Nowy produkt

Żel w kolorze białym do zdobień z kolorowym akrylem.
Niepowtarzalny efekt "kandyzowanych paznokci", niezwykle apetycznych, wyglądających jak cukierki. Żelem świetnie się pracuje - nie zlewa się, można wykonać wyraziste kształty oraz najdrobniejsze detale.

Więcej szczegółów

Oczekujemy na dostawę produktu

Biały to niezwykły kolor – poznaj możliwości Sugar Efect

My, współczesne kobiety chcemy być piękne w każdym calu. Zadbane dłonie i piękne paznokcie stały się dla nas priorytetem, co skrzętnie wykorzystują marki kosmetyczne oferując nam całą gamę produktów do stylizacji paznokci. Wcale nie mamy im tego za złe, bo wreszcie mamy wybór. Bez względu na to, czy jesteśmy fankami klasycznego manicure, czy wolimy ekstrawagancję dla każdej z nas stylistka znajdzie zwyczajną- niezwyczajną stylizację, bo nawet jeden produkt może mieć wiele twarzy, właśnie tak jak Sugar Effect - śnieżnobiały żel. Warto go mieć w salonach manicure w swoich zasobach, bo dzięki niemu piękne i trwałe paznokcie możemy zaoferować nawet najbardziej wymagającym klientkom. Sugar Effect dzięki idealnej przyczepności i pięknemu kryciu sprawdzi się jako samodzielny kolor na paznokciach prezentujący salonową biel, subtelne przejście w babyboomer czy wykończenie frenchu. Ale to nie wszystkie możliwości Sugar Effect. Ten śnieżnobiały żel jest idealnym produktem do zdobień. 3D, pikowania, żelowe wzorki posypane proszkiem akrylowym... Każda stylistka paznokci będzie zadowolona z pracy z wykorzystaniem Effect Sugar, a klientki z wykonanej stylizacji.

Za co styliści doceniają Nails Sugar Effect?

Sugar Effect to wysokiej jakości trójfazowy, średniej gęstości żel do paznokci do utwardzania w lampie (UV, LED). Łatwy w aplikacji, nie rozlewa się i nie zalewa skórek. Idealna przyczepność, piękne krycie i bardzo dobre napięcie powierzchniowe pozwala na wykonywanie super trwałych, pięknych i oryginalnych stylizacji.

Jeśli pracujesz z żelami kolorowymi lub zamierzasz się z nimi zapoznać, skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego Dobre Mani. Produkty do stylizacji paznokci czekają na Ciebie.

Produkty Powiązane Sugar Effect UV Gel, 8 ml